Przejdź do treści
Home » Blog hidden » dobre jedzenie

dobre jedzenie


I na co ja narzekam?? Raju, wczoraj miałam dzień jak królowa, wszyscy mnie obsługiwali. Może przesadzam, ale… sami zobaczcie: poszłam na lunch do restauracji Khana Sutra w hotelu, gdzie pracuję. Zawsze super mnie obsługują, ale wczoraj przeszli samych siebie. Zamówiłam zupę i jakiegoś kebaba z roti. Po raz pierwszy przynieśli mi taki olbrzymi talerz z przekąskami, żeby mi się czekanie nie dłużyło!! Były różne czipsy i sosy. Niektóre dobre, niektóre takie sobie. Wszystkie ostre, ale już się przyzwyczaiłam. Tylko mogliby więcej czosnku dodawać:) Potem dostałam zupkę, a następnie wielki kawał mięsa na patyku:) Gdy już myślałam, że pęknę, to przynieśli deser. Ale jaki…hmmm pyszny, ale nie pamiętam nazwy. Hindusi mają wspaniałe słodycze. Bardzo słodkie, ale dobre. I jak tu pracować po takim posiłku? Wiadomo, że się nie da! Dobrze, że Parvati zaplanowała potem luźne popołudnie. Jakby czytała w mojej głowie. Zatrzymałyśmy się na New Market (lokalny bazar). Średnio się komponowałyśmy w bazar w tych żakietach, ale co tam. Przynajmniej nie patrzyli się tylko na mnie. Poszłyśmy napić się świeżo wyciśniętego soku z pomarańczy. Super, tylko dlaczego go posolili??? Smakowało jak woda z ogórków z pomarańczą, trochę gorsza może… po co solić sok pomarańczowy??? Oszaleli??

Wieczorem mieliśmy pożegnalną kolację dla Jeanne w naszej ulubionej restauracji Peter Cat. Pojechałam tam taksówką. Znowu mnie obsługiwali, dostałam mięso, sos i ciapaty chlebek. mhhhhniam. Po obiedzie lody naturalnie i taksi do domu. Żyć nie umierać:) Szybko można się przyzwyczaić do takich standardów, ale co ja w Polsce potem zrobię?? Restauracje… hmmm w Polsce będę musiała jeszcze trochę poczekać:)
żeby nie było tak słodko – na ulicach nadal śmierdzi a wczoraj widziałam zdechłego szczura na ulicy. blee

FOTO: pojemność hinduskiej taksówki to średnio 5-6 osób z tylu i 2 z przodu plus kierowca. Cóż przeżyć z takiej jazdy nie da się opisać…

JESTEŚ TAM? TO PODZIEL SIĘ SWOJĄ OPINIĄ!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *